„Beepart" (liet. „būk dalimi", „bičių menas" arba „talka") viešoji įstaiga, kuri įkūrė meno dirbtuves kaip visuomenės traukos centrą Pilaitėje, Vilniuje. Tai vieta, kurioje jau gimsta ir yra įgyvendinamos nepakartojamos idėjos.

Vilniuje kaip ir kituose postsovietiniuose miestuose visos pramogos ir renginiai koncentruojasi miesto centre - dažniausiai senamiestyje, o didžiojoje miesto dalyje dar vadinama „miegamais rajonais" yra visiškas kultūrinis ir socialinis štilis, kurį ir norime kompensuoti.

Dirbtuvės orientuotos į vietos bendruomenę bei į tarptautinius projektus. Didelis dėmesys yra skiriamas lokaliam socialiniam klimatui gerinti, pasitelkiant savanorius organizuojami įvairūs renginiai įtraukiantys vietinę bendruomenę. Taip pat kviečiamos aukštosios meno mokyklos ir jų atstovai, profesionalus menininkai bei privačios kompanijos dirbti kartu.

Pastato architektas - Simonas Liūga (simonas.liuga@gmail.com), pastato bendraautorius – Andrius Ciplijauskas, „Beepart" koncepcijos autorius ir všį direktorius Andrius Ciplijauskas. Per dvejus metus suprojektuotas pastatas išsiskiria savo netipišku dizainu, kitokia erdvės pajauta, bei įnovatyviais, ekologiškais sprendimais, jis yra savotiškas ekspozicinis namas kur galima pamatyti daug inovatyvių sprendimų, juos gyvai "pačiupinėti", kurie kartu ir yra testuojami. Iš modulių surinktas pastatas yra visiškai nepriklausomas (išskyrus elektros tiekimą) nuo miesto infrastruktūros.