Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!” pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Šio projekto partneriai yra kelios dešimtys nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių. 

VšĮ “Beepart Pilaitė” kūrybinės dirbtuvės jungiasi prie projekto “Aš už Lietuvą”.

2016m. d. gegužės 27 dieną 12 valandą Beepart Pilaitė kieme planuojama vaikų piešinių ekspozicija po atviru dangumi tema „Mano svajonių kiemas“ . Šiuo renginiu mokome vaikus būti neabejingais savo aplinkai ir nuo mažų dienų diegiame suvokimą, kad mes patys kuriame savo aplinką. Vaikų piešiniai po ekspozicijos bus surinkti į aplanką ir pateikti Vilniaus miesto savivaldybės departamentui, kuris šiuo metu projektuoja Pilaitės mikrorajono rekreacines zonas kartu su gyventojų pasiūlymais. Būtent per vaikų piešinius galime pamatyti, kokioje aplinkoje mūsų vaikai nori augti. Mums, suaugusiems, tai gali būti užuomina, kokį mikrorajoną turėtume kurti, kad jis būtų jaukus ir saugus ne tik mums, bet ir mūsų vaikams.

Parodos “Mano svajonių kiemas” atidarymas gegužės 27 dieną 12 valandą Beepart Pilaitė kieme (Vydūno g. 0 (Smalinės ir Vydūno g. sankirta). 

Eksponuoti savo darbą gali kiekvienas vaikas, nesvarbu, kiek jam metų. Taip pat vyks ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metu vaikams bus pasakojama apie galerijų veiklą ir kaip dailininko piešiniai atsiduria galerijoje. Vyks edukacija, kurios metu vaikai, dar nepateikę savo piešinio, galės jį nupiešti kūrybinių dirbtuvių metu. 

Piešinius galite pristatyti į „Beepart Pilaitė“ iki gegužės 26 dienos vakaro arba susisiekus telefonu. 

Rimantas Remeika
+37067456903
talkos@remeika.lt

https://asuzlietuva.lt/#/veiklos/923

https://www.youtube.com/watch?v=DSwO8E9QDqQ