"Gyvenime du kartus įsimylėjau. Pirmoji meilė – meilė dailei - aplankė anksti, kai man buvo vos pora metų, ir lydėjo visą mano vaikystę bei jaunystę. Paskui netikėtai sutikau antrąją meilę – filosofiją. Kadangi ji buvo labai pavydi ir netoleravo konkurentų, teptuko į ranką nepaėmiau septyniolika metų, ir mano vaikai užaugo manydami, kad mama negeba netgi šuniuko nupiešti. Negalėjau kitaip, nes filosofija buvo pavydi meilė. Bet bėgant metams mano ir filosofijos santykis darėsi vis brandesnis, ir mudvi susitarėm į mūsų draugiją įsileisti ir dailę. 2009 metais aš išdrįsau sugrįžti į meno pasaulį. Vienai man būtų buvę baisu po šitiek metų pasakyti sau – aš galiu, tačiau pavydžioji filosofija ne tik davė man laiko, bet ir visuomet ateidavo man į pagalbą. Taigi – dabar mes trys: aš, dailė ir filosofija.

Mano darbuose kartais viršų ima dailė, kartais – filosofija, bet jos niekada nesipyksta. Tapau daugiausia aliejiniais dažais ant drobės. Kokį motyvą pasirenku tapybai, priklauso nuo daugelio dalykų: kas mane supa, koks metų laikas, kokia diena, kokios mintys...
Nuolat rengiu personalines parodas Lietuvoje, dalyvauju jungtinėse keleto autorių parodose Lietuvoje ir Latvijoje, dalyvauju tapybos pleneruose Lietuvoje ir užsienyje, kuruoju plenerus. Mano darbų yra iškeliavusių į JAV, Tailandą, Maroką, Vokietiją, Lenkiją, Rusiją, Latviją. Visus, mano dar tebeturimus, paveikslus galima įsigyti. Jeigu paveikslas patiko, bet netinka dydis, formatas ar koloritas, galima tartis ir užsakyti autorinę kopiją. Jeigu neradote to, ko norėtumėte, klauskite."

Autorės kontaktai:
+37060413731
www.dianosgalerija.lt
facebook.com/dianos.galerija.7

Parodą galite aplankyti rugsėjo 4 - 22 darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos