"Gimiau 1985 m. Vilniuje, Lietuvoje. Esu grafikas – mėgėjas ir, kiek save pamenu, visą gyvenimą piešiau, bandžiau įvairiausias meno išraiškos formas, bet brūkšniavimo technika manyje įstrigo ilgam. Grafika yra mano hobis, laisvalaikis ir būdas išsilieti. Pagrindiniai darbo įrankiai – paprasti pieštukai ir geliniai tušinukai. Piešiu viską, pradedant žmonėmis, gyvūnais, baigiant peizažais bei mistinėmis būtybėmis, bet pastaruoju metu daugiausiai piešiu portretus. Man patinka eksperimentuoti su naujomis grafikos technikomis – kartais atrandu kažką unikalaus. Dabartiniuose mano grafikos piešiniuose galima įžvelgti plunksnų, tekstilės ir geometrinių figūrų elementų, kas paverčia mano grafikos stilių išskirtiniu.

Neskaičiuoju mokykloje pakabintų piešinių, pirmoji mano paroda vadinosi „Plunksnos“ ir buvo iliuzinė. Kodėl taip sakau? Nes ji turėjo užslėptą tikslą – parodoje norėjau išreikšti savo giliausius jausmus savo mylimajai Ivonai bei paprašiau jos rankos, kas ir buvo pagrindinis parodos akcentas bei kulminacija. Tada dauguma piešinių buvo nespalvoti ir daugiausia piešti pieštuku, bet tai jau kita istorija... Bet taip sutapo, kad „Musa mea“ paroda šį kartą vyksta toje pačioje vietoje, kuri įsiamžino mūsų šeimos istorijoje – „Beepart“ galerijoje.
Kaip jau turbūt supratote, ši paroda taip pat skirta dabar jau mano žmonai Ivonai. Mano mūzai. Galiu drąsiai sakyti, kad ši paroda, mano asmenine nuomone, yra pirma, palyginti, rimta paroda, kuri bent jau iš dalies atitinka sau iškeltus reikalavimus. Prisipažinsiu, labai bijojau piešiniuose panaudoti spalvas ir pereiti prie spalvotos grafikos, kadangi anksčiau piešdavau tik juodai baltus piešinius, bet vieną dieną, apimtas gerų emocijų, sugalvojau paimprovizuoti ir pabandyti kažką naują. Spalvos simbolizuoja begalinę meilę ir aistrą. Pirmas šios serijos piešinys man išliks pats unikaliausias, nors kiti piešiniai taip pat yra savotiški, išskirtiniai ir man labai brangūs. Po pirmojo portreto gimė trilogija. Po to šovė idėja sukurti seriją panašių grafikos darbų bei surengti parodą. Ir štai, pristatau Jums trečiąją parodą pavadinimu „Musa mea“, išvertus iš lotynų kalbos – „Mano mūza“. Minėtoje parodoje aš įamžinau savo gyvenimo meilę.
Rodos, nieko neįprasta: viena mergina – 12 piešinių. Ji visuose piešiniuose vienoda ir tuo pačiu skirtinga. Šiuose grafikos darbuose pavaizduotos nuotraukose įamžintos realios gyvenimo akimirkos, kurias aš perteikiau savaip. Piešiniuose išreikštas kerintis asmenybės grožis bei dėkingumas mylimajai už tai, kad pasirinko mane."

-Parodos atidarymas lapkričio 6 dieną, 19:00;
-Parodą galite pamatyti nuo lapkričio 6 iki 23 dienos, darbo dienomis iki 18:00.